RSS
środa, 03 kwietnia 2019

Ileż ja mam nowych koleżanek na blogspocie! I jak narazie mnie lubią. 

Byłam dziś u babci, objadłam się zatem jak prosie. Pasztetem i chlebem, ale takim dobrym! Dostałabym jeszcze pierogi, na moje szczęście babcia wody nie miała i nie mogła ich odmrozić! 

 

23:39, babskistyl
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 01 kwietnia 2019

Ja ledwo dwa wpisy tutaj dodałam,a  wy i tak wchodzicie i to w ilości takiej, że moje serce jest ukontentowane. A jak, znam takie słowo! Wzrusz tak ogromny mnie ogarnął, że leci z dwóch stron.

Jestem już sobie i działam na nowym blogu i jakoś jest tam inaczej. Co mnie ciut wkurwia naturalnie, bo jakżeby inaczej. Nie ma na ten przykład kategorii, gdzie mogłabym poszukać ciekawych blogów do czytania. Musze się nieco wysilić, żeby takowe odnaleźć. No chyba że jest na to prostszy sposób, a ja i mój mózg cierpimy na deficyt w tej materii.

Czuję się tam całkiem dobrze, zupełnie jak po pierwszym okresie, który dostałam i później zrozumiałam że jednak nie umrę. 

Jeśli ktoś jeszcze nie trafił, to chodźcie tutaj. 

https://izamaciejewska.blogspot.com/

09:27, babskistyl
Link Komentarze (2) »
piątek, 29 marca 2019

Jak widzicie to nie ma już wpisów tutaj, bo doszłam do samolubnego wniosku (i to bez orgazmu!) że sama je pousuwam (a te które naprawdę lubiłam, przeniosę na nowego bloga).

A jak nie widzicie, to se zobaczcie. 

20:52, babskistyl
Link Komentarze (2) »

Bo najpierw był Wordpress, ale tak mnie wkurwił,  że zanim zdążyłam go polubić, to podziękowałam środkowym palcem  za dalszą współpracę. 

 

Jestem zatem  TUTAJ 

 

tak jest, pod moim prawdziwym nazwiskiem, bo czemu niby mam się wstydzić swojego jakże w chuj barwnego życia i takiej samej wyobraźni.

Unikatowej.

Dobra, a tak na serio to przecież to moje nazwisko musi się Wam do łbów wbić, kiedy będziecie chodzić pomiędzy pułkami w księgarniach.

Do miłego Misie Kolorowe!  

14:16, babskistyl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 marca 2019

Łat de qrwa fak?

Dlaczego ja nie wiem, że coś się zadziało i się ludzie masowo wynoszą z bloxa? Znajdzie się jakaś dobra kumpela tudzież kumpel, który mi to wyjaśni co poszło nie tak i dlaczego?

Pisałam chyba tutaj z dziesięć blogów, co chwile je kasując i zakładając od nowa. Nagle się okazuje, że teraz, kiedy wróciłam z mocnym postanowieniem poprawy i w miarę systematycznym pisaniem (tak, w miarę!), to coś mi się zdaje, że nie tutej...

Ktoś, coś? 

15:55, babskistyl
Link Komentarze (8) »